Про проєкт


Міжнародний музичний фестиваль MUSIC.UA.WAR є спеціальним проєктом 2220 International Music Festival, який організовується з 2019 р. у Києві Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушен і продакшен компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури і інформаційної політики України та Київської міської влади. Фестиваль розвиває вокально-візуальну естетику світового музичного простору, створює і зміцнює міжнародні зв'язків, сприяє молодим талантам і розвитку культурної дипломатії. Загалом у фестивалі були задіяні 22 країни світу: Україна, Канада, Велика Британія, Франція, Бельгія, Німеччина, Польща, Литва, Латвія, Грузія, Білорусь, Філіппіни, Чорногорія, Словенія, Хорватія, Сербія, Албанія, Азербайджан, Молдова, Вірменія, Казахстан, Туреччина.


Міжнародний музичний фестиваль MUSIC.UA.WAR - організований під час віроломної війни росії проти України. Перш за все, фестиваль проводиться як своєрідна арт-терапія для українців, представлені відеокліпи відображають біль і жах війни, стійкість і мужність українського народу, віру у перемогу і надію на світле майбутнє України. Також роботи фестивалю – це свідчення війни, втілені у аудіо-візуальной формі відеокліпу. Фестиваль збирає учасників з різних куточків України, в тому числі і з тимчасово окупованих територій. Роботи інших країн відображають глобальну світову підтримку України.


Фестиваль проводиться під час війни і не має фінансової підтримки (реєстраційні внески, партнерство та спонсорство тощо). Фестиваль існує тільки завдяки донатам. Просимо вас за можливістю допомогти фестивалю.  Деталі є на сайті http://adrum.com.ua/en/how-to-donate/


Запрошуємо до участі у фестивалі!

 

Тел.: +380674094155 (Viber, WhatsApp, Telegram)

https://www.youtube.com/channel/UCPsjaUNg9g769mX_UNm3BIQ

https://www.facebook.com/2220InternationalMusicFestival

https://instagram.com/2220_festival?igshid=1f0quqts8zw4p