Виставка переможців

12 травня о 12.00 у Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе в історичному та культурному центрі Києва - Андріївському узвозі - відбулося відкриття виставки Переможців VI Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA!

На виставці представлено сімдесят робіт юних художників і скульпторів з семи країн: України, Канади, Чорногорії, Азербайджану, Німеччини, Швеції та США. Переможців визначало поважне журі з 12 країн: України, Італії, Іспанії, Південної Кореї, Китаю, Австралії, Уругваю, Чорногорії, Азербайджану, Грузії, Вірменії та США. Визнані митці та культурні діячі міжнародного арт-суспільства, які оцінюють молоді таланти, визначають та спрямовують майбутні тенденції розвитку світової культури. Нині, під час підступної війни росії проти України, міжнародна згуртованість та взаємодія у всіх сферах, у тому числі й у культурній, особливо важлива.

VI Міжнародний Художній Фестиваль МАЛЮЙ.UA організований Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM, промоушн і продакшн компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України, яке надало подарунки переможцям, та Київської міської влади для розвитку культурної дипломатії між Україною та іншими народами, створення і зміцнення зв'язків між поколіннями різних країн. Нові покоління несуть своє бачення старшим в форматі міжнародного спілкування, що знайомить різні країни з культурою один одного, розвиває взаєморозуміння та дружбу між народами.

Особлива подяка директору Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе Олександру Юніну, в.о. заступника директора з наукової роботи Олександрі Савенок, старшому науковому співробітнику Ігорю Лисецькому, Євгенії Халецькій та співробітникам Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України», головному зберігачу Національного музею Тараса Шевченка Юлії Шиленко.

Щиро дякуємо за чудові фото Олегу Сошко.

Виставка відкрита до 6 червня включно.