Журі

АНАСТАСІЯ МІРАНОВИЧ ГОЛОВА ЖУРІ

Анастасія Міранович

Голова журі

директор Національного музею Чорногорії, директор Управління із захисту культурної спадщини Чорногорії, член Національної комісії у справах ЮНЕСКО. Анастасія є доктором історії мистецтв, художним критиком і музейним консультантом, що є наслідком багаторічної музейної діяльності і численних публікацій в галузі образотворчого мистецтва. 

Вона є куратором багатьох важливих мистецьких заходів в Чорногорії і за кордоном, де промоутує країну на найважливіших арт-подіях світу, таких як Венеціанське бієнале. Анастасія є активним учасником чорногорської модної сцени, вона створила кілька неймовірних проектів, у тому числі, міжнародних, таких як мультимедійний проект с Жаном-Полєм Готьє. Анастасія є важливою персоною у культурному, соціальному та політичному житті Чорногорії і міжнародному просторі.

РОМАН ДЖУРАНОВИЧ

Роман Джуранович

Член журі

чорногорський художник, широко відомий не тільки на батьківщині, але і далеко за її межами. Володар багатьох нагород, виставки якого проходили в центрах світового мистецтва: в галереї Taglialatella Galleries в Нью-Йорку, Gallery 106 в Лондоні, а також в різних музеях і галереях Австрії, Іспанії, Німеччини, Канади, Туреччини, Балканських та інших країн.


ІГОР РАКСЕВИЧ

Ігор Раксевич

Член журі

ініціатор та виконавець багатьох проектів у галузі образотворчого мистецтва та освіти, автор понад 40 художніх монографій та публікацій, у тому числі у співпраці з ЮНЕСКО. Президент Асоціації образотворчих митців Чорногорії.


VANJA VUKOVIC

Ваня Вукович

Член журі

педагог Музеїв і Галерей Подгориці, голова Чорногорської асоціації професорів історії, письменник, тренер-викладач в області популяризації та захисту історії культури і зв'язку між народами, фахівець, який активно займається просвітницькою діяльністю та культурною дипломатією.


МИРКО ДРАГОВИЧ

Мірко Драгович

Член журі

відомий чорногорський живописець, член Асоціації образотворчих митців Чорногорії, автор численних персональних виставок в Чорногорії і за кордоном, більше 10 років працює художнім педагогом з дітьми-інвалідами, з якими організував більше 25 виставок.


ТАТЬЯНА МІЛЬЄНОВИЧ

Тетяна Ільцив Мільенович

Член журі

директор Культурного центру "Nikola Đurković" в культурній столиці Чорногорії Которі.  Організатор багатьох культурних заходів, які цілий рік проходять у національному надбанні Чорногорії, що охороняється ЮНЕСКО - в старому місті Котора: традиційний Которський карнавал, концерти, виставки, фестивалі і багато іншого.

Hajdana Kostic 1

Хайдана Костич

Член журі

художник і графічний дизайнер з Чорногорії. Її малюнки знаходяться в приватних колекціях в різних країнах - США, Англії, Австрії, Франції та інших країнах. Вона розробила рішення в стилі паблік-арт для столиці Чорногорії Подгориці. Хайда активно займається благодійністю - кошти від її виставок йдуть на потреби малозабезпечених сімей.


burjan

Сніжана Буржан

Член журі

директор KIC BUDO TOMOVIC, відомий діяч культури і мистецтва, фахівець PR-сфери. За плідну роботу у неї безліч нагород, таких як кращий менеджер культурної сфери, кращий директор в публічній сфері, нагороди за філантропію та ін. В минулому році KIC BUDO TOMOVIC приймав Дні української музики, а 2-9 листопада там відбудуться Дні молодих українських талантів, де будуть представлені роботи переможців Всеукраїнського художнього фестивалю МАЛЮЙ.UA.

117596007_2848148088746539_1577124668897993077_n

Матан Вуксевич

Член журі

чорногорський художник, який крім живопису займається також перфомансним артом і створенням реклами. Навчає юні обдарування у своїй школі малювання Mato Art в столиці Чорногорії Подгориці.


6

Ліліана Колунджич

Член журі

художник, член Асоціації образотворчих мистецтв Чорногорії, викладач образотворчого мистецтва, заступник директора Музеїв і Галерей Подгориці. Її роботи були представлені на більш ніж 50 різних виставках в Чорногорії і за кордоном, вони знаходяться в багатьох галереях і в приватних колекціях.