Журі Фестивалю (жовтень 2021)

Оскільки виставка переможців фестивалю пройде у Чорногорії, журі фестивалю складається тільки з видатних чорногорських художників та діячів культури та мистецтва
АНАСТАСИЯ МИРАНОВИЧ

Анастасія Міранович

Голова журі

Директор Національного музею Чорногорії, директор Управління із захисту культурної спадщини Чорногорії, член Національної комісії у справах ЮНЕСКО. Анастасія є доктором історії мистецтв, художним критиком і музейним консультантом, що є наслідком багаторічної музейної діяльності і численних публікацій в галузі образотворчого мистецтва. 

Вона є куратором багатьох важливих мистецьких заходів в Чорногорії і за кордоном, де промоутує країну на найважливіших арт-подіях світу, таких як Венеціанське бієнале. Анастасія є активним учасником чорногорської модної сцени, вона створила кілька неймовірних проєктів, у тому числі, міжнародних, таких як мультимедійний проєкт с Жаном-Полєм Готьє.

Анастасія є важливою персоною у культурному, соціальному та політичному житті Чорногорії і міжнародному просторі.

МІРКО ДРАГОВИЧ

Мірко Драгович

Член журі

Відомий чорногорський живописець, член Асоціації образотворчих митців Чорногорії, автор численних персональних виставок в Чорногорії і за кордоном, більше 10 років працює художнім педагогом з дітьми-інвалідами, з якими організував більше 25 виставок.

ВАНЯ ВУКОВИЧ

Ваня Вукович

Член журі

Педагог Музеїв і Галерей Подгориці, голова Чорногорської асоціації професорів історії, письменник, тренер-викладач в області популяризації та захисту історії культури і зв'язку між народами, фахівець, який активно займається просвітницькою діяльністю та культурною дипломатією.

СНЕЖАНА БУРЖАН

Сніжана Буржан

Член журі

директор KIC BUDO TOMOVIC, відомий діяч культури і мистецтва, фахівець PR-сфери. За плідну роботу у неї безліч нагород, таких як кращий менеджер культурної сфери, кращий директор в публічній сфері, нагороди за філантропію та ін. В 2019 році KIC BUDO TOMOVIC приймав Дні української музики, в 2020 там вперше відбулися Дні молодих українських талантів, де були представлені роботи переможців Всеукраїнського художнього фестивалю МАЛЮЙ.UA.

РОМАН ДЖУРАНОВИЧ

Роман Джуранович

Член журі

Чорногорський художник, широко відомий на батьківщині і за її межами. Володар багатьох нагород, виставки якого проходили в центрах світового мистецтва: в галереї Taglialatella Galleries в Нью-Йорку, Gallery 106 в Лондоні, а також в різних музеях і галереях Австрії, Іспанії, Німеччини, Канади, Туреччини, Балканських та інших країн.

ГОРДАНА ТОМАШЕВИЧ

Гордана Томашевич

член журі

Директор Вищої школи мистецтв ім. Петара Любарди в м Цетіньє, професор витончених мистецтв, ініціатор і організатор багатьох освітніх програм, семінарів, фестивалів і конкурсів, а також інших заходів, що розвивають освіту і мистецтво. Серед них - організація більш 30 виставок робіт студентів ВОШІ ім. Петара Любарди, розробка освітніх програм різних напрямків для дітей і молоді, конференції в області загальної та середньої професійної освіти та ін.

ДАРКО ДРЛЕВИЧ

Дарко Дрлевич

Член журі

Художник, карикатурист, ілюстратор, президент Чорногорської асоціації анімаційних фільмів. Володар понад 200 вітчизняних та міжнародних нагород, автор 60 персональних та учасник понад 450 колективних виставок. Брал участь у створенні десятків анімаційних фільмів, автор 5 книг, редактор журналу про гумор ,,TUS”. Організатор першого Міжнародного конкурсу мультфільмів у Чорногорії  «Сніг і гори».  

ХАЙДАНА КОСТИЧ1

Хайдана Костич

Член журі

Художник і графічний дизайнер з Чорногорії. Її малюнки знаходяться в приватнихколекціях в різних країнах - США, Англії, Австрії, Франції та ін. Вона розробила рішення в стилі паблік-арт для столиці Чорногорії Подгориці. 

МАТАН ВУКСЕВИЧ

Матан Вуксевич

Член журі

Чорногорський художник, який крім живопису займається також перфомансним артом і створенням реклами. Навчає юні обдарування у своїй школі малювання MatoArt в столиці Чорногорії Подгориці.