Положення Фестивалю жовтень 2021

Про нас

ІІІ Міжнародний Художній Фестиваль МАЛЮЙ.UA організований Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушн і продакшен STUDIORAR за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Генеральний Партнер авікомпанія WINDROSE AIRLINES  Виставка переможців фестивалю відбудеться 25-31 жовтня 2021 р. у культурно-інформаційному центрі «BudoTomovic» у столиці Чорногорії Подгориці. На виставці будуть представлені 50 робіт талановитих дітей та молоді України, відібрані поважним журі, яке складається тільки з видатних чорногорських фахівців культури та мистецтва. Голова журі – директор Національного музею Чорногорії Анастасія Міранович.

 

Умови участі

У фестивалі можуть взяти участь юні художники з України

віком від 5 до 25 років включно

 

Вимоги до робіт:

        Роботи повинні бути оригінальними, а не копіями відомих зображень.

        Максимальний розмір – А2.

        Можна представити роботу на будь-яку тему.

        Можна використовувати будь-які матеріали: олію, акварель, олівці, пастель, гуаш, рапідограф і т.ін.

        Робота може бути представлена на папері, полотні, картоні, тканині, дереві і т.п.

        Приймаються малюнки, картини, колажі, витинанки, компютерна графіка, вишивка (за авторським малюнком).

 

Дедлайн:

Кінцевий термін прийому робіт – 5 жовтня, але прохання надсилати роботи якнайшвидше, щоб організатором було зручніше.

 

Перший тур

Безкоштовний кастинг

Для участі у фестивалі необхідно вислати на email: adrumukraine@gmail.com

        заповнену Форму Заявки;

        фото не більше трьох робіт;

        портретне фото учасника.

Після проходження кастингу, вам приходить повідомлення на e-mail, чи пройшли ви до другого туру.

 

Другий тур

Якщо ви пройшли до другого туру, вам необхідно сплатити реєстраційний внесок - 500 грн. впродовж трьох робочих днів. Дані для оплати вам надсилаються на імейл. Після оплати ви стаєте Фіналістом фестивалю і ваша робота потрапляє на відбір для виставки в Чорногорії. Обирається одна ваша робота, яка потрапляє до фіналу. Її фото буде виставлена ​​на сайті і Фейсбук-сторінці фестивалю. Всі фіналісти отримують Диплом Фіналіста Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA.

 

КОЖЕН ФІНАЛІСТ МАЄ МОЖЛИВІСТЬ ВИГРАТИ ДВА АВІАКВИТКИ ВІД КОМПАНІЇ

WINDROSE AIRLINES!

Серед фіналістів відбудеться розіграш, і три щасливчика отримають по два квитки в обидва кінця на любий напрямок WINDROSE по Україні!


Третій тур

З робіт фіналістів поважне журі з чорногорських художників, діячів культури і мистецтва відбирають 50 робіт, які представлять Україну в Чорногорії. Автори 50 робіт стають Переможцями Фестивалю.

 

Кожен Переможець отримує:

        Диплом Переможця Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA.

        Імя кожного Переможця буде на ресурсах Міністерства культури та інформаційної політики України і у всіх партнерських ЗМІ фестивалю.

        Фото та відео своєї роботи з виставки у Чорногорії.

        Фото кожного Переможця і фото його роботи демонструються на ресурсах фестивалю:

·       сайті http://adrum.com.ua

·       Facebook: https://www.facebook.com/adrumukraine/

·       Instagram: @adrum.ukraine

 

Передача роботи на виставку

Картина передається організаторам у Києві або висилається Новою поштою в київський офіс організаторам (Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM – Київ, вул. Тургенєвська, буд. 70-72, відділення Нової пошти № 292) за рахунок Переможця. Після виставки за бажанням Переможця робота повертається йому назад чи залишається прикрашати Посольство України в Чорногорії. Організатори гарантують повернення роботи – за бажанням організаторами надається Гарантійний лист Переможцю про повернення роботи. Доставка з офісу фестивалю у Києві до домашньої адреси Переможця – за рахунок Переможця. Трансфер з Києва в Чорногорію і назад та інші організаційні витрати по виставці відбуваються за рахунок фестивалю.

Як оцінюються роботи

Критерії оцінки робіт:

Роботи оцінюються за двома критеріями:

        техніка виконання згідно з віком;

        ідея.

Вікові категорії:

Кожен учасник змагається тільки зі своїм віком (п'ятирічний з п'ятирічним, шестирічний з шестирічним і т.д.)

Процес оцінювання:

Всі роботи розглядаються оргкомітетом. Ті роботи, які пройшли безкоштовний кастинг, оцінюються журі від 1 до 10 балів, де 1 - найнижчий бал, 10 - найвищий бал. Бали глави журі рахуються подвійно. Всі бали підсумовуються, перемагає той, хто набрав більше балів.

Відкриття виставки

Переможці мають можливість відвідати відкриття виставки в Чорногорії (за свій рахунок), організатори надають організаційні послуги. Виставка широко висвітлюватиметься українськими та чорногорськими ЗМІ.

*Якщо через COVID-19 дати будуть перенесені, то виставка відбудеться згідно нових дат.

 

Промоушен:

Фестиваль широко висвітлюється українськими та чорногорськими ЗМІ. Новини про фестиваль надаються понад 170 ЗМІ та розміщаються на  ресурсах організаторів і партнерів фестивалю.

 

Журі

 

Анастасія Міранович

Голова журі

Директор Національного музею Чорногорії, директор Управління із захисту культурної спадщини Чорногорії, член Національної комісії у справах ЮНЕСКО. Анастасія є доктором історії мистецтв, художним критиком і музейним консультантом, що є наслідком багаторічної музейної діяльності і численних публікацій в галузі образотворчого мистецтва. 

Пані Міранович є куратором багатьох важливих мистецьких заходів в Чорногорії і за кордоном, де промоутує країну на найважливіших арт-подіях світу, таких як Венеціанське бієнале. Анастасія є активним учасником чорногорської модної сцени, вона створила кілька неймовірних проєктів, у тому числі, міжнародних, таких як мультимедійний проєкт с Жаном-Полєм Готьє.

Анастасія є важливою персоною у культурному, соціальному та політичному житті Чорногорії і міжнародному просторі.

 

Члени журі:

Мірко Драгович

Відомий чорногорський живописець, член Асоціації образотворчих митців Чорногорії, автор численних персональних виставок в Чорногорії і за кордоном, більше 10 років працює художнім педагогом з дітьми-інвалідами, з якими організував більше 25 виставок.

 

Ваня Вукович

Педагог Музеїв і Галерей Подгориці, голова Чорногорської асоціації професорів історії, письменник, тренер-викладач в області популяризації та захисту історії культури і зв'язку між народами, фахівець, який активно займається просвітницькою діяльністю та культурною дипломатією.

 

Сніжана Буржан

Директор KIC BUDO TOMOVIC, відомий діяч культури і мистецтва, фахівець PR-сфери. За плідну роботу у неї безліч нагород, таких як кращий менеджер культурної сфери, кращий директор в публічній сфері, нагороди за філантропію та ін. В 2019 році KIC BUDO TOMOVIC приймав Дні української музики, в 2020 там вперше відбулися Дні молодих українських талантів, де були представлені роботи переможців Всеукраїнського художнього фестивалю МАЛЮЙ.UA.

 

Роман Джуранович

Чорногорський художник, широко відомий на батьківщині і за її межами. Володар багатьох нагород, виставки якого проходили в центрах світового мистецтва: в галереї Taglialatella Galleries в Нью-Йорку, Gallery 106 в Лондоні, а також в різних музеях і галереях Австрії, Іспанії, Німеччини, Канади, Туреччини, Балканських та інших країн.

 

Гордана Томашевич

Директор Вищої школи мистецтв ім. Петара Любарди в м Цетіньє, професор витончених мистецтв, ініціатор і організатор багатьох освітніх програм, семінарів, фестивалів і конкурсів, а також інших заходів, що розвивають освіту і мистецтво. Серед них - організація більш 30 виставок робіт студентів ВОШІ ім. Петара Любарди, розробка освітніх програм різних напрямків для дітей і молоді, конференції в області загальної та середньої професійної освіти та ін.

 

Дарко Дрлевич

Художник, карикатурист, ілюстратор, президент Чорногорської асоціації анімаційних фільмів. Володар понад 200 вітчизняних та міжнародних нагород, автор 60 персональних та учасник понад 450 колективних виставок. Брал участь у створенні десятків анімаційних фільмів, автор 5 книг, редактор журналу про гумор ,,TUS”. Організатор першого Міжнародного конкурсу мультфільмів у Чорногорії  «Сніг і гори».  

 

Хайдана Костич

Художник і графічний дизайнер з Чорногорії. Її малюнки знаходяться в приватнихколекціях в різних країнах - США, Англії, Австрії, Франції та ін. Вона розробила рішення в стилі паблік-арт для столиці Чорногорії Подгориці.

 

Матан Вуксевич

Чорногорський художник, який крім живопису займається також перфомансним артом і створенням реклами. Навчає юні обдарування у своїй школі малювання MatoArt в столиці Чорногорії Подгориці.Організатор Виставки залишає за собою право продавати принт роботи-конкурсанта на благодійному аукціоні. Всі зібрані таким чином кошти будуть спрямовані на благодійні ініціативи.


 


Чорногорія чекає ваші роботи!

 

Всі питання за тел.: +380674094155 (Viber, WhatsApp, Telegram)

e-mail: adrumukraine@gmail.com

сайт http://adrum.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/events/772461933295959/

Instagram: @adrum.ukraine