Виставка переможців

Музичні свідчення війни

З 20 липня по 20 серпня 2023 р. відбувся унікальний культурний проєкт – виставка переможців Міжнародного Музичного Фестивалю MUSIC.UA.WAR, яка представила відеокліпи про підступну війну РФ проти України. Виставка  просто неба  в  Центральному парку культури і відпочинку м. Києва біля Арки Свободи українського народу (Володимирський узвіз, 2) зібрала твори музикантів різних жанрів віком від 6 до 79 років з України, Канади, США. На виставці можна було побачити кадри з кліпів, поряд з кожним - QR-код з переходом на відео переможця на YouTube каналі фестивалю.

Фестиваль організований Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та STUDIORAR під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України і Київської міської влади. Велика подяка за допомогу в реалізації проєкту Анастасії Сіро, а також The Cifers Foundation, Тетяні Деревінській, Тетяні Вейнберг, Наталці Колосок, друкарні AK-Group, директору Центрального парку Андрію Карпенку і колективу парку за плідну співпрацю.

Фестиваль був організований як арт-терапія для українців, також він зібрав свідчення війни у музичній формі. Цей проєкт - втілення сили духу і краси душі українського народу у музиці.

Фото: Олег Сошко

Переможці Міжнародного Музичного Фестивалю MUSIC.UA.WAR:

Ольга Процишина, Софія Мариняк, Софія Ісак, KHORTA, Vlad Roze, Марина Коваленко, Іван Клименко, Вероніка та Софія Кучма, New people, Дмитро Банарь, OUTSIDE, Валерія Охтирчанка, Dave Knapp, Олег Кошовий, BeАtriS, Ярослав і Марина Косолап, Андрій Кравченко, Діана Данилюк, MOLODI&Ostrovskyi, GREMO, Гурт «Stanem», Ангеліна Мартинюк, Катерина Василенко, BROVSKYI, Вокал-шоу бенд "Сузір'я", Соломія Федів, Діти України, Оля Паньків, THE LOCKDOWN KIDS, Ансамбль "MIКС", МеріЛінор, Елла Кривченко, StellarSun, PALANT, Zlata Barchuk, Емір Зейналов, Гурт «Crazy Lazy», Оля Нестерко, Павло Руденко, Віталіна Бессонова, VadioRadio, Софія Доля.

Відеокліпи переможців ви можете побачити на наших ресурсах:

Значки ютьюба, фейсбука, інстаграма и ссылки:

https://www.youtube.com/@MusicUAwar

https://www.facebook.com/2220InternationalMusicFestival

https://instagram.com/2220_festival?igshid=1f0quqts8zw4p

Медіа звіт