Фото виставки - жовтень 2021

25-31 жовтня в столиці Чорногорії Подгориці в KIC “Budo Tomovic” вдруге відбулися Дні молодих українських талантів, де були представлені роботи юних художників 5-25 років та яскраві співаки 14-16 років. Лауреати національних і міжнародних конкурсів Даниїл Усов, Катерина Деревінська і Кристина Брутян виконали для чорногорців українські пісні та світові хіти і підкорили серця глядачів своєю щирою енергією і чудовим співом. Виставка Переможців ІІІ Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA вразила відвідувачів майстерними роботами і захоплюючими ідеями. Переможців обирало шановне журі чорногорських діячів культури та мистецтва: голова журі - Анастасія Міранович, члени журі - Мірко Драгович, Дарко Дрлевич, Ваня Вукович, Сніжана Буржан, Гордана Томашевич, Роман Джуранович, Матан Вуксевич, Хайдана Костич. Роботи відображають різну тематику та виконані різноманітними техніками. Тут представлені: олія, акварель, гуаш, колажі, гравюри, комп’ютерна графіка та ін.


Дні молодих українських талантів в Чорногорії представила президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM Тетяна Колесніченко, на прес-конференції та урочистих заходах також виступили директор KIC “Budo Tomovic” Сніжана Буржан, член журі фестивалю Мірко Драгович та учасники концерту даниїл Усов, Катерина Деревінська і Кристина Брутян.


Дні молодих українських талантів у Чорногорії організовані Асоціацією розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушен і продакшен компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України та KIC “Budo Tomovic”. Генеральний партнер Windrose Airlines.