Положення

Всеукраїнський художній фестиваль МАЛЮЙ.UA в рамках Днів молодих українських талантів в Чорногорії організован Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушн і продакшен STUDIORAR за підтримки Посольства України в Чорногорії. 

Виставка переможців фестивалю відбудеться 2-9 листопада 2020 р. у культурно-інформаційному центрі «Budo Tomovic» у століці Чорногорії Подгориці. 

На виставці будуть представлені 50 робіт талановитих дітей та молоді України, відібрані поважним журі, яке складається тільки з чорногорських фахівців культури та мистецтва. Голова журі – директор Національного музею Чорногорії Анастасія Міранович.

 
Умови участі
У фестивалі можуть взяти участі діти і молоді люди з України віком до 21 року включно
Перший тур - Безкоштовний кастинг

Для участі у фестивалі необхідно вислати на email: adrumukraine@gmail.com

• фото не більше трьох робіт

• технічні характеристики: розмір, матеріал (чим і на чому намальовано)

• рік створення

• дані учасника: ім'я, прізвище, вік, місце проживання, телефон

 

Після проходження кастингу, вам приходить повідомлення на e-mail, чи пройшли ви до другого туру

 
Другий тур

Якщо ви пройшли до другого туру, вам необхідно сплатити реєстраційний внесок - 500 грн. Обирається одна ваша робота, яка потрапляє в фінал. Всі фіналісти отримують Диплом Фіналіста фестивалю МАЛЮЙ.UA в рамках Днів молодих українських талантів в Чорногорії.

 
Третій тур

З робіт фіналістів поважне журі з чорногорських художників, діячів культури і мистецтва відбирають 50 робіт, які представлять Україну в Чорногорії. Автори 50 робіт стають Переможцями Фестивалю. Фото кожного Переможця і фото його роботи демонструються на ресурсах фестивалю. Кожен Переможець отримує Диплом Переможця МАЛЮЙ.UA в рамках Днів молодих українських талантів в Чорногорії.

Картина передається організаторам у Києві або висилається Новою поштою в київський офіс організаторам (Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM).

  Після виставки за бажанням Переможця робота повертається йому назад чи залишається прикрашати Посольство України в Чорногорії. Якщо робота повертається Переможцю, то її доставка з офісу фестивалю у Києві до домашньої адреси Переможця – за рахунок Переможця. Трансфер з Києва в Чорногорію і назад та інші організаційні витрати по виставці фестиваль бере на себе.
ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ

Переможці мають можливість відвідати відкриття виставки в Чорногорії (за свій рахунок), організатори надають організаційні послуги. 

*Якщо через COVID-19 дати будуть перенесені, то виставка відбудеться згідно нових дат.

 
PR

Фестиваль широко висвітлюється українськими та чорногорськими ЗМІ. Новини про фестиваль надаються понад 120 ЗМІ та розміщаються на  ресурсах організаторів і партнерів фестивалю: Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM, промоушен і продакшен STUDIORAR, Посольства України в Чорногорії і KIC Budo Tomovic. 

Імена переможців будуть опубліковані на всіх ресурсах фестивалю та в наступних ЗМІ:

  • Обозреватель – аудиторія понад 10 мільйонів чоловік

https://www.obozrevatel.com

  • Viva! - аудиторія більше 3 мільйонів чоловік

 https://viva.ua

  • Единственная - аудиторія понад 1 мільйона чоловік

https://edinstvennaya.ua/?fbclid=IwAR3Ul7tN6DgbW3toSL9VzgrwJt0NmjBiE3jyCwSh-WSl074TSbelP0Ggb3M

Видання з аудиторією до мільйона чоловік:

Сайт міста Києва 44.UA https://www.44.ua


Організатор Виставки залишає за собою право продавати принт роботи-конкурсанта на благодійному аукціоні. Всі зібрані таким чином кошти будуть спрямовані на благодійні ініціативи.


Всі питання за тел.: 0674094155 (Viber, WhatsApp, Telegram)
e-mail: adrumukraine@gmail.com