24. ДО І ПІСЛЯ - Відкриття виставки

10 серпня 2022 року у Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе (Київ, Андріївський узвіз, 21) відбулося урочисте відкриття міжнародного художнього проєкту «24.ДО І ПІСЛЯ», який презентує роботи юних художників 10 країн світу від 5 до 25 років і об’єднує  дві виставки – експозицію переможців довоєнного IV Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA та учасників спеціального проєкту часів війни МАЛЮЙ.UA.WAR.


На відкритті були присутні організатори, партнери, почесні гості – президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM, керівник проєкту Тетяна Колесніченко, арт-директор Олександр Удра, директор музею-мастерні І.П. Кавалерідзе Олександр Юнін, перший заступник Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Микола Шуляк, Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні Драгіца Понорац, перший секретар Управління публічної дипломатії МЗС України Руслана Ліннік та інші. Учасники проєкту отримали подарунки від Міністерства культури та інформаційної політики України надані «Центром захисту інформаційного простору України». 


Загалом до проекту залучено 20 країн з 6 континентів світу. В експозиції яскраво відображена різниця між миром і війною: світлі роботи мирного часу підкреслюють біль і жах війни.