Положення

Положення Міжнародного Музичного Фестивалю MUSIC.UA.WAR II 

Про проєкт 

Міжнародний музичний фестиваль MUSIC.UA.WAR є спеціальним  проєктом 2220 International Music Festival, який організовується з 2019 р. у  Києві Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушен і  продакшен компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства закордонних  справ України, Міністерства культури і інформаційної політики України та  Київської міської влади. Фестиваль розвиває вокально 

візуальну естетику світового музичного простору, створює і  зміцнює міжнародні зв'язків, сприяє молодим талантам і розвитку культурної  дипломатії. Загалом у фестивалі були задіяні 22 країни світу: Україна, Канада,  Велика Британія, Франція, Бельгія, Німеччина, Польща, Литва, Латвія, Грузія,  Білорусь, Філіппіни, Чорногорія, Словенія, Хорватія, Сербія, Албанія,  Азербайджан, Молдова, Вірменія, Казахстан, Туреччина. 

 Міжнародний музичний фестиваль MUSIC.UA.WAR проходить з 2022 р. і  планується проводитися до кінця віроломної війни РФ проти України. Перш за  все фестиваль проводиться як своєрідна арт-терапія для українців, представлені  відеокліпи відображають біль і жах війни, стійкість і мужність українського  народу, віру у перемогу і надію на світле майбутнє України. Також роботи  фестивалю – це свідчення війни, втілені у аудіо-візуальной формі відеокліпу.  Фестиваль збирає учасників з різних куточків України, в тому числі і з  тимчасово окупованих територій. Роботи інших країн відображають глобальну  світову підтримку України. Перший етап фестивалю завершився влітку 2023 р.,  MUSIC.UA.WAR ІІ – це другий етап, який проводиться до березня 2024 р. 

Умови участі в Міжнародному Музичному Фестивалю MUSIC.UA.WAR II 

• У проєкті можуть взяти участь музиканти з будь-якої країни, окрім РФ. • Вік учасників – необмежений, від дітей до старшого покоління – на вік  немає жодного обмеження. 

• Термін проведення фестивалю: жовтень 2023 р. – березень 2024 р. • Дедлайн подачі заявок: до 31 березня 2024 р. 

• Кількість поданих робот від одного учасника – одна. 

• Мова відео – будь-яка. 

• Авторство пісні/твору: будь-яке. 

• Тема відео: будь-яка.

• Формат: у проєкті можуть брати участь вокалісти, інструменталісти,  танцюристи тощо – головне, щоб у відео звучала музика. 

• Обмежень у кількості немає – це може бути соло, дует, тріо, квартет, хор,  гурт, танцювальний колектив тощо. 

• Технічні вимоги: вітається full HD, але немає ніяких заборон, головне – чітке зображення і добрий звук:  

✔ відео може бути зняти на камеру/камери або на телефон;  

✔ воно має бути горизонтальним;  

✔ одним кадром або змонтованим; 

✔ звук - зведений голос і музика; для інструменталістів – студійний  запис. 

✔ відео повинно бути без титрів – титри фестиваль накладає свої. 


Перший тур 


Щоб взяти участь, вам необхідно надіслати на імейл фестивалю  2220festival@gmail.com

• посилання на відео на файлообмінник (WeTransfer, Fex.net чи ін..) або на  Google-диск з доступом до файлу і посилання на YouTube (якщо є); • анкетні дані українською і англійською мовою: 

✔ ім'я, прізвище або назва колективу 

✔ вік 

✔ країна, місто/село 

✔ назва пісні 

✔ автори музики/слів 

✔ автори відео: режисер відео (чия ідея) – вказати обов'язково, інших за  бажанням 

✔ ваші акаунти в Facebook та Instagram, якщо маєте  

✔ телефон із месенджерами (Viber, WhatsApp, Telegram) 

Технологія відбору

 • Всі заявки приймаються по імейлу 2220festival@gmail.com оргкомітетом.  Після розглядання заявки кожному учаснику на імейл приходить лист, чи  пройшов він кастинг. Якщо з якихось причин відео не пройшло кастинг,  учасника теж повідомляють про це по імейлу. Можливі причини, з яких  відео може не пройти кастинг: 

✔ Погана технічна якість (відео розмите, погано чути звук тощо). 

✔ Неприпустимі етичні моменти – розглядаються суто індивідуально в  контексті. 

✔ Недостатній естетичний рівень пісні або відео на думку організаторів  фестивалю. 

У зв'язку з можливими бомбардуваннями, обстрілами, відключеннями світла  та іншими обставинами у стані війни, відповідь на вашу заявку може прийти не  відразу. Але організатори обов'язково приймуть заявку кожного учасника і  дадуть відповідь щодо проходження або не проходження кастингу. 


Другий тур 

Ваша заявка розглядається оргкомітетом (зазвичай від декількох годин до  трьох діб). Якщо ви пройшли у другий тур і отримали на імейл лист з  підтвердженням проходження кастингу, потрібно сплатити внесок 1000 грн. на  вказані в листі реквізити. Внески учасників йдуть на організацію фестивалю і  підтримку культурного фронту. Учасник, який пройшов кастинг і зробив  внесок, стає Переможцем фестивалю. 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОТРИМУЄ: 

Диплом Переможця Міжнародного Музичного  Фестивалю MUSIC.UA.WAR II, який висилається на імейл у двох  варіантах – один для друку, інший для інтернету. 

Відеокліп переможця розміщується на ресурсах фестивалю - YouTube каналі, Facebook та Інстаграмі: 

https://www.youtube.com/channel/UCPsjaUNg9g769mX_UNm3BIQ https://www.facebook.com/2220InternationalMusicFestival 

https://instagram.com/2220_festival?igshid=1f0quqts8zw4p 

Відеокліп кожного учасника може бути обраний українськими та  іноземними ЗМІ для трансляції. 

Відеокліп учасника може взяти участь у міжнародних проєктах – з 20  липня по 20 серпня 2023 року відбулася виставка Переможців фестивалю  в Центральному парку культури і відпочинку м. Києва біля Арки свободи  українського народу, де були представлені фото відео кліпів учасників  з QR-кодом з переходом на відеокліпи на YouTube каналы фестивалю.  Може бути організовані інші заходи за участю Переможців фестивалю. 


Запрошуємо до участі у фестивалі! 

Тел.: +380674094155 (Viber, WhatsApp, Telegram) 

e-mail: 2220festival@gmail.com 

https://www.youtube.com/channel/UCPsjaUNg9g769mX_UNm3BIQ 

https://www.facebook.com/2220InternationalMusicFestival 

https://instagram.com/2220_festival?igshid=1f0quqts8zw4p