Про проєкт

Міжнародний музичний фестиваль MUSIC.UA.WAR є спеціальним  проєктом 2220 International Music Festival, який організовується з 2019 р. у  Києві Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушен і  продакшен компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства закордонних  справ України, Міністерства культури і інформаційної політики України та  Київської міської влади. Фестиваль розвиває вокально 

візуальну естетику світового музичного простору, створює і  зміцнює міжнародні зв'язків, сприяє молодим талантам і розвитку культурної  дипломатії. Загалом у фестивалі були задіяні 22 країни світу: Україна, Канада,  Велика Британія, Франція, Бельгія, Німеччина, Польща, Литва, Латвія, Грузія,  Білорусь, Філіппіни, Чорногорія, Словенія, Хорватія, Сербія, Албанія,  Азербайджан, Молдова, Вірменія, Казахстан, Туреччина. 

 Міжнародний музичний фестиваль MUSIC.UA.WAR проходить з 2022 р. і  планується проводитися до кінця віроломної війни РФ проти України. Перш за  все фестиваль проводиться як своєрідна арт-терапія для українців, представлені  відеокліпи відображають біль і жах війни, стійкість і мужність українського  народу, віру у перемогу і надію на світле майбутнє України. Також роботи  фестивалю – це свідчення війни, втілені у аудіо-візуальной формі відеокліпу.  Фестиваль збирає учасників з різних куточків України, в тому числі і з  тимчасово окупованих територій. Роботи інших країн відображають глобальну  світову підтримку України. Перший етап фестивалю завершився влітку 2023 р.,  MUSIC.UA.WAR ІІ – це другий етап, який проводиться до кінця війни. 


Запрошуємо до участі у фестивалі! 

Тел.: +380674094155 (Viber, WhatsApp, Telegram) 

https://www.youtube.com/channel/UCPsjaUNg9g769mX_UNm3BIQ

https://www.facebook.com/2220InternationalMusicFestival https://instagram.com/2220_festival?igshid=1f0quqts8zw4p