МІЖНАРОДНЕ ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ

ОЛЕКСАНДР ЮНІН

Олександр Юнін

Голова журі, Україна


Заслужений працівник культури України, директор Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе, організатор багатьох міжнародних культурних заходів.


ОЛИВЬЕРО РАЙНАЛДИ

Олів’єро Райнальді

Член журі, Італія


Художник і скульптор, серед його проєктів - скульптура Папи Римського Павла II на площі Чінквеченто у Римі, інсталяції у знакових церквах Італії, великий барельєф римського бога Нептуна до 100-річчя автомобільної компанії Maserati,  спільна з британським скульптором сером Тоні Крейгом виставка скульптур на відкритому повітрі в Дубаї. Численні персональні виставки Олів’єро відбуваються в різних центрах світової культури, зокрема, палацах, галереях і музеях Риму та Венеції, Музеї сучасного Мистецтва в Шанхаї, Mucciaccia Art Gallery Сінгапурі, Petronas Gallery в Куала-Лумпурі. Серед багатьох почесних відзнак митця - Європейська персональна нагорода (the European Personality Award), нагорода від Азіатсько-Тихоокеанського фонду брендів (APBF), звання академіка Папської академії образотворчих мистецтв та листів Віртуозів у Пантеоні. Твори мистецтва присутні в постійних експозиціях національних та міжнародних державних установ: мерії Стокгольма (місце вручення Нобелівської премії), будівлі ООН в Женеві, Папській раді з культури у Ватикані, Фонді Сумая в Мехіко та інших.


ЕДОАРДО КРІЗАФУЛЛІ

Едоардо Крізафуллі

Член журі, Італія


Культурний аташе Італії у різних країнах, таких як Ізраїль, Ліван, Сирія, Японія, а з 2021 р. в Україні, очолює Італійський культурний інститут. Має ступінь доктора філософії. Міжнародна спільнота вивчає числені публікації пана Крізафуллі на різні теми (перекладознавство, італійська політика, художня література).


yang-soon-yeal-portrait

Янг Сун-Єл

Член журі, Південна Корея

Мультимедійна мисткиня, яка поєднує різні жанри, такі як живопис і скульптура. Тема, над якою вона працює протягом усього життя, пов’язана з глибоким поетичним співчуттям до буття і предметів взагалі. Вона досліджує можливість подолання кризи, з якою стикається ця епоха, і духовний зв’язок між людьми, об’єктами та природою шляхом відновлення розширеного материнства. Художниця працює на міжнародному рівні, її виставки були в Південній Кореї, США, Японії, Нідерландах та інших країнах.

Озлем Єні

Озлем Єні

Член журі, Австралія


Художник і директор, засновник The Main Gallery. До того як стати художницею, пані Озлем 18 років займалася академічною кар’єрою як викладач театрального сценічного дизайну. Має ступінь доктора філософії. Персональні експозиції Озлем та групові виставки з її участю проходять у різних країнах, зокрема у Туреччині, Японії, Албанії, Австралії. Її картини та роботи з глини можна знайти в приватних колекціях багатьох країн.


АНАСТАСИЯ СИРООЧЕНКО

Анастасія Сіро

Член журі, США


Мистецтвознавець, партнер міжнародної компанії House of the Nobleman (Лондон, Нью-Йорк), яка надає консультації та послуги в галузі мистецтва. Куратор виставок молодих художників у Нью-Йорку, Лондоні та бієнале у Венеції. Член комісії з придбання нових робіт молодих художників у музеї Соломона Гуггенхайма, Нью-Йорк. Організатор меценатських проєктів та куратор аукціону художників у The Watermill Art Center, Нью-Йорк.


АНАСТАСІЯ САЙФЕРС

Анастасія Сайферс

Член журі, США


Співзасновниця CIFERS FOUNDATION (США), організатор міжнародних культурних проєктів. Громадська активістка, експертка з питань місцевого самоврядування, гендерної рівності та освітніх програм. Очільниця ГО «Європейська асамблея жінок-депутаток», засновниця національного конкурсу «Кращі жіночі ініціативи України». Голова Наглядової ради ГО «Національна мережа розвитку місцевої філантропії» (Україна), Почесний посол МГО «Міжнародна амбасада жінок-підприємниць», Стипендіатка та випускниця літньої школи Гарвардського університету (США), Офіцер ГО «Київський Ротарі Клуб Інтернешнл» (Київ). Нагороджена відзнакою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» та увійшла у ТОП-100 найуспішніших українців у 2019 році.


КАРЛОС ГАРСИА ЛАОС

Карлос Гарсія Лаос

Член журі, Іспанія


Скульптор і концептуальний живописець. Творець важливих міжнародних проєктів, серед яких "Вісім міст в Європі, об'єднаних мистецтвом", "Материнський інстинкт", "R-еволюція" та "Близнюки душі", де Франциско де Гойя та Тарас Шевченко були поєднані через десять його скульптур. Його скульптури та картини можна побачити на різних площах та в музеях Іспанії, України, Грузії та Китаю. Дуже активно працює в важливих соціальних проектах, таких як повернення в'язнів через мистецтво. Українське місто Умань у 2018 р. відкрило парк, який носить його ім'я і присвячений іспанській культурі. Невтомний митець працює над численними проєктами, які втілюються в Південній Африці, Колумбії, США, Пакистані та Україні.


АНАСТАСІЯ МІРАНОВИЧ

Анастасія Міранович

Член журі, Чорногорія 


Багаторічний директор Національного музею Чорногорії, директор Управління із захисту культурної спадщини Чорногорії, президент ICOM Чорногорії, член Національної комісії у справах ЮНЕСКО. Анастасія є доктором історії мистецтв, художним критиком і музейним консультантом, куратором багатьох важливих мистецьких заходів в Чорногорії і за кордоном, де промоутує країну на найважливіших арт-подіях світу, таких як Венеціанське бієнале. Анастасія є активним учасником чорногорської модної сцени, вона створила кілька неймовірних проєктів, один з н их спільно з Жаном-Полєм Готьє. Анастасія є важливою персоною у культурному, соціальному та політичному житті Чорногорії і міжнародному просторі.


МІРКО ДРАГОВИЧ

Мірко Драгович

Член журі, Чорногорія 


Живописець, член Асоціації образотворчих митців Чорногорії, автор численних персональних виставок в Чорногорії і за кордоном, більше 10 років працює художнім педагогом з дітьми-інвалідами, з якими організував десятки виставок.


ГОРДАНА ТОМАШЕВИЧ

Гордана Томашевич

Член журі, Чорногорія


Багаторічний директор Вищої школи мистецтв ім. Петара Любарди в м. Цетіньє, професор витончених мистецтв, ініціатор і організатор багатьох освітніх програм, семінарів, фестивалів і конкурсів, а також інших заходів, що розвивають освіту і мистецтво. Серед них - організація понад 30 виставок робіт студентів ВШМ ім. Петара Любарди, розробка освітніх програм різних напрямків для дітей і молоді, конференції в області загальної та середньої професійної освіти та інше.


ФЕДЕРІКО АРНО

Федеріко Арнауд

Член журі, Уругвай


Скульптор, професор Університету Católica Уругваю, володар багатьох нагород та премій. Створює скульптури, інсталяції, відео та перформанс. Представник Уругваю на числених бієнале та виставках у Німеччині, Франції, Мексиці, Бразилії та інших країнах. Його скульптури прикрашають столицю Уругваю – Монтовідео. Роботи майстра знаходяться в державних та приватних колекціях Уругваю та інших країн. 
Федеріко кілька років працював координатором візуальних мистецтв у Міністерстві культури і мистецтва Уругваю, брав участь у журі конкурсних фондів для культури країни, а також у журі багатьох міжнародних конкурсів, включаючи премію Поля Сезанна.


limin

Вей Лімін

Член журі, Китай


Член Асоціації китайських художників України, генеральний директор Українсько-Китайського центру розвитку культури і освіти, кандидат педагогічних наук, доцент факультету мистецтв ім. А. Авдієвського Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова. Своєю діяльністю сприяє розширенню творчої співпраці та обміну культурним досвідом між Україною та Китайською Народною Республікою.


ЧИ ШАОТИН

Чи Шаотін

Член журі, Китай


Художник, каліграф та викладач образотворчого мистецтва, член Громадського клубу культури Китаю. Працює в унікальній китайський техніці Се-і (вираження ідеї). Навчалася у видатних художників Китаю, Чанг Цзюаня, Чанг Хуайонга та Лю Цзуньганя. Її твори зберігаються у музеях та галереях різних країн. Чи Шаотін брала участь у багатьох персональних та колективних виставках в Китаї, Україні, США, Іспанії та інших країнах. Більше 10 років працює художнім педагогом, має свою школу «Піднебесна культура».


СУРЕН САФАРЯН

Сурен Сафарян

Член журі, Вірменія


Художник, президент Спілки художників Вірменії, голова піклувальних рад Державної академії образотворчих мистецтв Вірменії, викладач Державної академії образотворчих мистецтв Вірменії. Член ЮНЕСКО та багатьох міжнародних професійних об’єднань. Численні персональні та колективні виставки відбуваються у Вірменії, Франції, Угорщині, Китаї, Словенії, Італії, США, Німеччині та інших країнах. Організатор кілька десятків міжнародних проєктів і дизайнер лялькових вистав та свят просто неба у Вірменії, Італії та інших країнах.


ТАМАЗ АВАЛІАНІ

Тамаз Аваліані

Член журі, Грузія


Художник-графік з унікальною авторською технікою створення картин звичайною кульковою ручкою чорного кольору. Автор персональних виставок і учасник численних спільних проєктів, що проводились у Грузії, Україні, Іспанії, Словенії, Болгарії, Туреччині та інших країнах. За 25 років створив понад 600 творів мистецтва, які принесли йому визнання професіоналів та шанувальників мистецтва, а також колекціонерів в Грузії та за кордоном. Багато творів митця є в приватних колекціях Німеччини, Іспанії, Франції, Швейцарії, США та інших країн.


ФАРЗАЛІЄВ

Фарзалієв Чингіз Абдул Меджидоглу

Член журі, Азербайджан


Директор Азербайджанського національного музею мистецтв, заслужений діяч мистецтв Азербайджанської Республіки, професор, голова Державної експертної комісії з образотворчого мистецтва. Є почесним професором Кембриджського університету (Великобританія), Національного Інституту образотворчого мистецтва та дизайну імені Камоліддін Бехзода Академії мистецтв Узбекистану, почесним доктором Тбіліської академії мистецтв, членом Міжнародної академії наук досліджень тюркського світу. Нагороджений багатьма міжнародними нагородами, у числі яких орден Франції «Мистецтва та літератури», «Медаль Леонарда Ейлера» Європейської академії природничих наук (Німеччина, Ганновер), премія "Визначна особистість у мистецтві" Міжнародного біографічного центру Кембриджського університету та інші. Куратор та учасник десятків міжнародних арт-проєктів, автор понад 50 книг з мистецтва.


dzhavadov

Аскер Джавадов

Член журі, Азербайджан


Художник-живописець, член Національної Спілки Художників Азербайджану, учасник багатьох міжнародних арт-проєктів, персональних та спільних виставок в різних країнах світу. Має багато нагород, серед яких є відзнака "100 років дипломатичних відносин України та Азербайджану". Роботи знаходяться у приватних колекціях країн Західної Європи, України, Азербайджану, Туреччини.


gdziev

Ельдар Гаджієв

Член журі, Азербайджан


Художник-килимар, член Спілки художників Азербайджану, є творцем унікальних килимів на національні сюжети. Персональні виставки успішно проходили у Франції, ОАЕ, Україні та інших країнах. Авторські роботи знаходяться у музеях та приватних колекціях різних країн світу.


ЮЛІЯ ШИЛЕНКО

Юлія Шиленко

Член журі, Україна


Головний зберігач Національного музею Тараса Шевченка, член International  Council of Museums (ICOM). За багаторічну діяльність в галузі музеєзнавства та зберігання культурної спадщини нагороджена однією із найвищих державних нагород України «Орденом за заслуги ІІІ ступеню». Займається дослідженнями в галузі шевченкознавства та музеєзнавства. Активний учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій. Брала участь у побудові експозицій Національного музею Тараса Шевченка у Києві, музеїв Тараса Шевченка у Пекіні (Китай) та Торонто (Канада). Активно займається промоцією української культури в світі.


ВАЛЕРІЙ ФРАНЧУК

Валерій Франчук

Член журі, Україна


Живописець-графік-скульптор, народний художник України, член Національної спілки художників України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, лауреат премії ім. Василя Стуса, володар багатьох нагород і відзнак. Художник створив авторський стиль та техніку виконання. Творчий доробок митця за 30 років складає понад 5500 творів живопису, 1300 графічних робіт і біля 100 скульптур. На його рахунку понад 120 групових та 180 персональних виставок в Україні і за її межами. Твори зберігаються в  вітчизняних музеях, громадських організаціях, культурних центрах України та різних країн світу.


НИКОЛАЙ СОЛОГУБ

Микола Сологуб

Член журі, Україна


Художник, твори зберігаються у музеях та галереях в Україні та за кордоном. Техніка, яка дозволяє митцю наблизитися до своєї мети - злиття книжкової графіки та скульптури. Брав участь у багатьох персональних та колективних виставках в Україні, Італії, США, Китаї, Німеччині, Франції, Литві, Канаді та інших країнах. Багато років ілюстрував літературно-мистецький журнал «Гільгемеш», який заснував разом з Андрієм Гущиним.


ОКСАНА ФУРСА

Оксана Фурса

Член журі, Україна


Художниця, президент АРТ АКАДЕМІЇ сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі, доктор мистецствознавства, професор, Президент Конфедерації дизайнерів та стилистів України. Оригінальна авторська техніка базується на грі світла і тіні у стилізованих об`єктах. Числені персональні виставки та участь у спільних проєктах постійно пвідбуваються в різних країнах світу. Поряд з активною мистецькою діяльністю, художниця виступає як відомий в Україні та поза її межами організатор дизайнерської справи, освітянин та науковець.


МИКОЛА ЗІНЧЕНКО

Микола Зінченко

Член журі, Україна


Директор аукціону ARSANI. Засновник сервісу художників Promotion Gallery. Арт-дилер, аукціоніст, науковець, мистецтвознавець.


bevza

Петро Бевза

Член журі, Україна


Художник, Член Національної спілки художників України, працює у жанрах живопису, скульптури, лендарту у напрямках пост авангардизму і неоекспресіонізму. Персональні та групові виставки, а також арт-проєкти за ініціацією та участю художника з успіхом проходили в різних країнах світу.


АЛЕКСАНДР УДРА

Олександр Удра

Член журі, Україна


Художник, організатор Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA, куратор міжнародних арт-проєктів, персональні виставки з успіхом відбулися в різних країнах. Авторський стиль об’єднує творче бачення і технологічний підхід у виконанні – критики і медіа назвали його новим напрямком у сучасному мистецтві.


ТЕТЯНА КОЛЕСНІЧЕНКО

Тетяна Колесніченко

Член журі, Україна


Засновник та директор Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA, керівник промоушен та продакшен компанії STUDIORAR, президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM. Активно розвиває культурну дипломатію, організатор проєктів між Україною та США, Великобританією, Чорногорією, Словенією, Азербайджаном, Туречинною, Казахстаном, Німеччиною, Італією, Іспанією, Бельгією, Уругваєм, Канадою та іншими країнами - загалом Асоціація під керівництвом Тетяни співпрацює з 25 державами з 6 континентів, постійно розвиваючи культурні зв'язки між країнами та народами.