Положення VI МАЛЮЙ.UA

Скачати Положення у форматі ПДФ

ПОЛОЖЕННЯ 

VI Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA 

Про нас 

VI Міжнародний Художній Фестиваль МАЛЮЙ.UA організований Асоціацією з  розвитку міжнародних відносин ADRUM, промоушн і продакшн компанією  STUDIORAR під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України  для розвитку культурної дипломатії між Україною та іншими народами, створення і  зміцнення зв'язків між поколіннями різних країн. Нові покоління несуть своє бачення  старшим в форматі міжнародного спілкування, що знайомить різні країни з культурою  один одного. Поважне міжнародне журі, яке оцінює молоді таланти, визначає та  спрямовує майбутні тенденції розвитку світової культури. Нині, під час підступної  війни росії проти України, міжнародна згуртованість та взаємодія у всіх сферах, у тому  числі й у культурній, особливо важлива. 

Місце, де відбудеться виставка 50 переможців VI Міжнародного Художнього  Фестивалю МАЛЮЙ.UA 11 травня – 5 червня 2023 р. 

Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе 

Музей, де відбудеться виставка, присвячений видатному скульптору,  кінорежисеру, сценаристу і художнику кіно, людині, котрого ЮНЕСКО називає  «Українським Мікеланджело» - Івану Петровичу Кавалерідзе. Великий митець – автор  найперших повнофігурних пам’ятників Тарасу Шевченку та яскравих візитівок Києва - 

скульптурного ансамблю княгині Ользі на Михайлівській площі, пам’ятників Ярославу  Мудрому біля Золотих Воріт та вічному мандрівнику Григорію Сковороді на  Контрактовій площі. Весь час війни в Україні музей працює, організовує культурні акції  та сприяє евакуації історичних і мистецьких цінностей з інших музеїв України, які  постраждали від рашиської навали.

Андріївський узвіз 

Музей знаходиться в історичному і культурному серці столиці України – на  Андріївському узвозі, який називають київським Монмартром - в будь-який день, в  будь-яку погоду тут виставляють свої картини художники уздовж всієї вулиці під відкритим небом, також ви знайдете тут прикраси, вишиванки, раритети і багато іншого. Тут виступають вуличні музиканти і панує атмосфера кінця 19 - початку 20  століття. Це місце, куди в першу чергу прагнуть потрапити туристи і улюблене місце відпочинку киян. Тут знаходиться пам'ятник архітектури і монументального живопису  XVIII століття світового значення Андріївська церква, спроектована італійським архітектором Растреллі, загадковий "Замок Річарда-Левове серце" і кілька музеїв,  середяких музей великого письменника Михайла Булгакова, в будинку 13, де він жив, і  єдиний на континенті Музей однієї вулиці - неповторного і чарівного Андріївського узвозу. На початку війни в Україні вперше за свою історію легендарний Андріївський  узвіз спорожнів. Сирени повітряної тривоги завивали над порожніми кафе та  бруківками без звичних картин та сувенірів. Ні перехожих, ні машин – лише рідкісні  працівники музеїв, які витримували культурний фронт. Перший художник з'явився тут  на Великдень, а вже влітку тут було стільки ж людей, як і до війни. І зараз арт-центр  просто неба живе і радує городян. 

Умови участі 

У фестивалі можуть взятии участь діти і молоді люди з будь-якої країни віком від 5 до  25 років включно. 

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 22 КВІТНЯ! 

Вимоги до робіт: 

Учасники можуть представити малюнки (картини, коляжі та ін.) або скульптури. Немає ніяких обмежень або переваг в темі або матеріалах, єдине побажання - щоб це  були оригінальні роботи, а не копіювання відомих зображень. Максимальний розмір  малюнків А2. Розмір скульптур обговорюється в кожному випадку окремо. 

Як оцінюються роботи 

Критерії оцінки робіт:

Роботи оцінюються за двома критеріями: 

• техніка виконання згідно з віком; 

• ідея. 

Вікові категорії: 

Кожен учасник змагається тільки зі своїм віком (п'ятирічний з п'ятирічним,  шестирічний з шестирічним і т.д.) 

Процес оцінювання: 

Всі роботи розглядаються оргкомітетом. Ті роботи, які пройшли безкоштовний  кастинг, оцінюються журі від 1 до 10 балів, де 1 - найнижчий бал, 10 - найвищий бал.  Всі бали підсумовуються, перемагає той, хто набрав більше балів. 

Перший тур 

Безкоштовний кастинг 

Для участі у фестивалі необхідно вислати на email: adrumukraine@gmail.com • фото не більше трьох робіт; 

• заповнену форму заявки або дані учасника і робіт у тілі листа: 

ім’я, прізвище, вік, місто/село, назву, розмір, матеріали і рік створення кожної  роботи; 

• портретне фото учасника. 

У зв'язку з можливими бомбардуваннями, обстрілами, відключеннями світла та іншими  обставинами у стані війни, відповідь на вашу заявку може прийти не відразу. Але  організатори обов'язково приймуть заявку кожного учасника. Після кастингу ви  отримуєте повідомлення на e-mail, чи пройшли ви до другого туру. 

Другий тур 

Якщо ви пройшли до другого туру, вам необхідно сплатити реєстраційний внесок  - 800 грн. (або 20 $ чи 20 ). Обирається одна ваша робота, яка потрапляє у фінал на  відбір для міжнародної виставки в Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе (Київ,  Андріївський узвіз, 21).  

УВАГА! ТІЛЬКИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ! 

Виставка в Південній Кореї 

Всі Фіналісти мають можливість стати учасниками виставок, які ми  організовуємо в інших країнах під час війни! Це стосується тільки українців - неважливо, де ви зараз перебуваєте, але якщо у вас українське громадянство, ваша  робота може бути представлена в різних країнах. У 2022 р., окрім України, виставки  нашого фестивалю пройшли у Південній Кореї, Швейцарії та Чорногорії. 

2023 International Children’s Art Exchange Exhibition 

Кожен Фіналіст до 13 років включно (тобто той, хто пройшов кастинг і оплатив  реєстраційний внесок 800 грн., або 20 долларів чи 20 євро) має змогу стати учасником  виставки 2023 International Children’s Art Exchange Exhibition раз у Південній Кореї,  яка пройде в травні-червні 2023 р. Фестиваль відбудеться у 33 раз з 13 травня по 12  червня 2023 р. Минулого року наша країна була вперше представлена на цьому  масштабному фестивалі, в якому загалом взяли участь 20 країн: США, Сінгапур, 

Південна Корея, Україна, Китай, Гонконг, Макао, Монголія, Мексика, Угорщина, Чехія,  Індія, Японія, Нідерланди, Польща, Казахстан, Нігерія, Парагвай, Узбекістан і росія.  Роботи учасників фестивалю МАЛЮЙ.UA настільки вразили суспільство, що після  закінчення фестивалю, виставка українських робіт поїхала країною. Ми разом здобули  перемогу на культурному фронті – в цьому році країна-агресор росія не була запрошена  на фестиваль!  

Роботи для виставки буде обирати оргкомітет фестивалю і Посольство України в  Південній Кореї. Всім учасникам виставки будуть видани дипломи Учасника 2023  International Children’s Art Exchange Exhibition. Як правило, фестиваль видає  каталоги виставки – якщо вони будуть передані в Україну, як минулого року, ми  розішлемо каталоги всім учасникам виставки. 

Для участі у виставці у Південній Кореї будуть розглядатися заявки, подані  до 27 березня! 

Виставка в Чорногорії 

Кожен Фіналіст до 15 років включно можуть прийняти участь у виставці в  Чорногорії, яка відбудеться з 20 по 30 травня 2023 р. в рамках 36 Фестивалю дитячої  творчості "Зустрічі під Старою Оливою" в місті Бар в галереї Культурного центру  «Velimir A.Lekovic». Фестиваль проходить під патронатом муніципалітету міста Бар та  Міністерства культури Чорногорії. Відкриття і закриття фестивалю проходить під  Старою Олівою, який понад 2200 років, тобто вона старше Христа. Стара Олива – одна  з найважливіших культурних пам’яток міста Бар і саме їй присвячений фестиваль.